Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / LED гелі
NAIL-EON світлодіодні/UV гель польський спеціальні бази пальто - грунтовки гель
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Для на з моделювання нігтів гелем базовий шар не обійтися. Перший шар гель переконайтеся, що нігті не знебарвлені і гарантує дотримання гелеві нігті або гель покриття на натурального нігтя. NAIL-EON світлодіодні/UV гель польський спеціальні бази пальто є тонкі в'язкість і простим у застосуванні.

Базовий шар застосовують як перший шар гель на натурального нігтя покриті грунтовка. Він є ідеально підходить для розміщення будівлі гелі, таких як також гель покриттів. Низька в'язкість бази пальто пензля на як лак для нігтів на нігті, то NAUL-EON гель покриття може стати складовою безпосередньо вологий грунт. Потім слід на лікування, можливо, обидва під впливом УФ - світло. Перевагою Світлодіодним лікування є коротша витримка. Пальто використають базі грунтовки гель для гель модель розташування, він на цвях також тонко пофарбовані, але потім загартовані. Пітливість шар видаляється, а потім перший шар структури гель гель наноситься. Цей гель layer перемикаються безпеки прозоро, так що натурального нігтя виявляється не по наступних кольоровими гелями. Готово гель моделювання пропонує верхній шар, також як NAIL-EON світлодіодні/УФ-гель польський спеціальні з нами доступна.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
інструкції
+
NAIL-EON УФ лак спеціальні бази пальто супер підходить для наших тривалий ідеальний основі УФ гель покриттів.

Крок 1:Підготувати натурального нігтя, ви файлом поради в потрібну форму. Відтіснити на для кутикул і нігтів з буфером злегка заплямувати.

Крок 2: Тепер здійснювати тонкий шар наш NAIL-EON УФ лак спеціальні базовий шар і нехай це лікування протягом 2 хвилин в світло на одиницю. Будь ласка, не видалити шар поту.

Крок 3: Розпис нігтів з нашими УФ гель покриттів і також можна вилікувати це в світло на одиницю.

Крок 4:Ущільнення покриття спеціальні нігтів з шаром ст. верхній шар УФ NAIL-EON Nr. 1054. Після лікування, видалити шар Піт з через будь ласка.Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.4048
Огляд
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний