Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Гель
Vylet-Nails Premium гель чистого - ясно квітів для гелеві нігті
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

На Vylet-Nails Premium колір гель чистого має на меті високого блиску і непрозорі модель розташування нігтів ясно кольорів. Кольоровий гель застосовується в контексті гель моделювання і загартовані під УФ світла. Друк з верхній шар забезпечує додатковий блиск і міцність.
Яскраві кольори підходять в ніготь для багатьох випадків. Чи колір стриманий в день або разюче очевидна ввечері, з Vylet-Nails Premium кольору гель чистого у різні відтінки можуть матеріалізуватися множин в різні Dressup. Кольоровий гель, який може бути використаний ефекти повного покриття, а також як для окремих нейл-арту, зазвичай застосовується на останній шар будівельних гель. Після лікування під УФ світла і другий шар для збільшення інтенсивності будь-якому порядку, верхній шар гарантує, що фарба довгий тримає і постійно світить. Або ж кольору преміум гель в будівництві шарів може бути розроблений з. Продукт не є підходящим для прямого замовлення на натурального нігтя. Грунтоване шар і шар будівлі, ідеально принаймні захистити нігтів знебарвлення і контакт з Преміум гель.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.8
Огляд
5
9
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний