Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Акриловий набір
Професійні акрилові Комплект для досконалим французький манікюр з акриловим моделювання
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Для входу як Nailstylist /-в значній мірі не потрібно; Професійний набір акрилових стартерів - це правильно. Якщо ви хочете взяти участь у акриловому моделюванні, ви можете вибрати акриловий набір, який містить все, що потрібно.

За допомогою нашого nded Professional Acrylic Starter Set ви отримаєте повний комплект базового обладнання для найкращого моделювання нігтів. Наша велика пропозиція включає в себе кожну 30 г нігтьового салону акриловий порошок в чистому, рожевому та білому вигляді.

Це створить прекрасний французький вигляд манікюру. Крім того, в комплект входять 100 мл акрилової рідини, три криволінійних та прямі професійні файли з розміром зерен 100/180, буфер для нігтів та синьою глянцевою полірувальною підкладкою.

Очищувач 100 мл, акрилова щітка та стекло зі стеклопластиком - це теж частина пропозиції як грунтовка для остаточної адгезії. Для нарощування нігтів набір включає в себе коробку з 100 насадками, клей для нігтів з 3мл і ножиць для різака.

Десять палинових палиць і рулон з 500 рулонів завершують діапазон нігтів салону. Крім того, ви отримаєте докладне керівництво з використанням нігтів, щоб нічого не зупинилося на вашому ідеальному акриловому моделюванні з nded професійним набором акрилових початківців. Ми гарантуємо найвищу якість наших виробів.

Довіряючи нашим багаторічним досвідом і переконавшись у наших високоякісних продуктах Gelnagel, ви будете цілком ентузіастичними та впевненими. Скористайтеся нашим широким набором стартерів і закликом до красивого акрилового моделювання.

Габарити
+
0.279 Метр (м)
0.276 Метр (м)
0.139 Метр (м)
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.5
Огляд
5
24
4
13
3
0
2
0
1
2

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний