Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Стрічки й смуги

Стрічки й смуги

Манікюрні блискітки Стрічки й смуги Манікюрні блискітки
від 0,11 € *
2,20 € / 100 g
Манікюрна фольга Стрічки й смуги Манікюрна фольга
від 0,47 € *
2,61 € / 100 g
Манікюрні стрічки Стрічки й смуги Манікюрні стрічки
від 1,56 € *
15,60 € / 100 g
Нігтів мистецтво мережі Стрічки й смуги Нігтів мистецтво мережі
від 0,84 € *
21,00 € / 100 g
Скелет листя Стрічки й смуги Скелет листя
0,72 € *
Манікюрні стрічечки Стрічки й смуги Манікюрні стрічечки
0,59 € *
11,80 € / 100 g
Nail art павутина Стрічки й смуги Nail art павутина
0,59 € *

Майстерно створений нігті дати руку жінки з їх власних. Ви виглядати красиво, свідчать про турботу і увагу, і вони можуть відповідати іншим носити ювелірні прикраси. А саме, коли вони підбирають колір, або в структурні питання дизайну, який стверджує, ювелірних виробів. Нігті смуги відповідають дуже добре, наприклад, тонкі браслети і намиста, тому що вони складаються з дрібних блискучих смуг, які вбудовані в затверділий лак або УФ-гель. Харден лаком або гелем повністю, то стрічка надійно закріплені і принести років задоволення. Ці стрічки підкреслюють руки для завершення твору мистецтва, краси та охайності які кожна жінка. Ви можете - як і багато інших продуктів мистецтва нігтя - що ви можете дозволити собі рівномірний дивитися, тому що вони поєднуються з іншими аксесуарами.

Даний продукт поставляється безпосередньо від виробника, відповідає європейським стандартам і є безпечним. Якість відмінна, і стрічки доступні в різних кольорах, щоб вони могли бути вставлений у будь-який твір мистецтва на ніготь. Якщо ви не знаєте, ви можете отримати консультацію з маникюрный салон - Наїль стрічок є також використовується на штучних нігтів, а також на натуральних нігтях. Тому що стрічки не нашкодь, вони поміщаються в лак або гель перед лікувати і потім довгий час.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€