Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Заокруглені форми

Заокруглені форми

Дельфіни Заокруглені форми Дельфіни
від 0,47 € *
1,88 € / 100 g
Квіткові композиції Заокруглені форми Квіткові композиції
від 0,47 € *
3,92 € / 100 g
Скелет листя Заокруглені форми Скелет листя
0,72 € *
Нігтів мистецтво мережі Заокруглені форми Нігтів мистецтво мережі
від 0,84 € *
21,00 € / 100 g
Nail art павутина Заокруглені форми Nail art павутина
0,59 € *
Коло блиск нейл-арту Заокруглені форми Коло блиск нейл-арту
0,72 € *
8,00 € / 100 g
Квіткові композиції Зелений Заокруглені форми Квіткові композиції Зелений
0,59 € *
5,90 € / 100 g
Дельфіни Зелений Заокруглені форми Дельфіни Зелений
0,59 € *
2,36 € / 100 g

Маленькі, прості форми, які світяться на кольоровому тлі. Аксесуари, які вписуються в загальну картину і ще виділяються. Промислово збірні шаблони, продуктів і моделей, які знаходяться в їх власних підключення до художньої виразності ... Що в мистецтві початку 20-го Століття з готовими мейд Марселя Дюшана почав, тепер стало повсякденною засобами дизайну в архітектурі, дизайні інтер'єру, мистецтві і фотографії. Звичайний, в серії і в основному машини виробництва об'єкти і форми вставляються в існуючі твори мистецтва і змінюється так бути твором мистецтва себе. Це звучить, як Енді Уорхол і його суп банки на полотні заборонені, це звучить як Джаспер Джонс і великомасштабні у своїх картинах до знайти кавові чашки, і попереджувальні знаки - і це також можливо в дизайн нігтів.

Нігті форми крихітних, простих форм з пластику або металу, можуть бути інтегровані в кольори призначені, фарбували нігті. Форми приходять у формі зірки, серця, метелики та квіти, отже, не слід у практично будь-який колір і може бути прекрасним дизайном нігтів дати останній штрих. Тому що вони можуть бути вставлені легко в неотвердженим фарбою. Є фарба раз загартовані, також нігтів форма є фіксованою і міцно. Маленька модель може застосовуватися окремо або в серії, єдиного цвяха може прикрасити руку, виділення або допомоги цвяхів, щоб сформувати повну картину. У вас занадто багато варіантів дизайну для професійних техніків нігтів, а також художника-аматора.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€