Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Кристал камені дисплей (круглі) 1 мм
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Застосування срібні намиста з дисплея є дуже простим. Благородне ефекти, які викликати в уяві таким чином, практично безмежні. Вкладників як окремі частини, в групах або різних розмірів може застосовуватися на цвях розкидані. Простота у використанні і зручний видалення дисплея є особливо корисним.
Перш ніж ви показувати дизайн нігтів з перлами з кришталю, камінь (круглі) 1 мм, цвях налаштований як звичайно. На загрунтовані натурального нігтя бажаного C-крива формується в шарах. Остаточний ще вологою пальто, акрил, скловолокна або гель потім поміщаються в стразами. Щітка з гель є зволожується, камені stick легко чистити і можуть бути розміщені на цвях. Оглянуто тверднучого під УФ світла гель або сухий повітрі для акрилових модель шари, на стразами стабільна відповідальність на цвях. Блиск забезпечує постійний супровід та додаткові печаткою. Спеціальний гель набридла застосовано до нігтя і вилікувати. Через застосування засіб для чищення та полірування до подряпин отримує бажаного міцного блиск Фінська.
Габарити
+
0.025 Метр (м)
0.005 Метр (м)
0.025 Метр (м)
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
1
Огляд
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний