Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Кішка голограма відображення 3 х 6 мм
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Сліпуче кішка з круглим голограма дисплей 3 х 6 мм 12 кольори ідеально підходять для Блискучечеревий і вражаючі основні моменти будуть включені до нігтя. Краплеподібні стразами, штамповані на Modellagemasse і відповідно в залежності від матеріалу, щоб вилікувати. Друк забезпечує міцність і Лонг світити.
Перед з котячого очі з дисплея як нейл-арту може бути включена, акрилу або гелю ніготь повинен бути встановлений ретельно. Подано і залякували натурального нігтя. Грунтовка забезпечує необхідний адгезії грунтовка на цвях. Шар за шаром модель позиції нігтів з кривою C утворюється тепер, в останній шар структури, вставлений стразами з кота бажання голограма відображення 3 х 6 мм і з загартованої або з сушеними. Таким чином, вкладники дотримуються стабільним в штучних нігтів. Верхній шар застосовується для довгого довговічність та високий глянець. Ущільнювальної гель пофарбовані в тонкий шар на цвях і загартовані під Ультрафіолетового випромінювання протягом двох-чотирьох хвилин. Після остаточного лікування з засіб для чищення і полірування, світить нігтя протягом тривалого часу і є постійно стійке до подряпин.
Габарити
+
0.025 Метр (м)
0.005 Метр (м)
0.025 Метр (м)
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний