Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Очистка, дезінфекція та видалення
nded Нейл cleaner цитрусових легкої - ніжний натурального нігтя очищення
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

30% ізопропілового спирту в nded очищувач для нігтів Citrus м'який - Nail очищувачем Citrus м'які гарантувати, що рідина не тільки очищає, але і дезинфікує, аромат цитрусових забезпечує приємний клімат в додатку. Гвоздь очищувач підходить для всіх етапів нігтів і моделювання нігтів і створює найкращі умови для тривалих і блискучих творінь нігтя.

очищувач для нігтів важливий не тільки для очищення нігтів, наприклад, перед нанесенням лаку для нігтів або моделювання матеріалу. Також під час Gelmodellage прибиральник нігтів робить хорошу роботу. Таким чином, пітливість, яке відбувається в процесі затвердіння шарів гелю може бути легко і ретельно видалені. Чистий поверхню завжди передумова для наступного шару прилипає відмінно. М'який і, таким чином, зокрема, підходить для натуральних нігтів очищувач застосовується до Zellette, це не для того витирають, поки над нігтем, поки він не відповідає вимогам чистоти і мастила. Упертий гель або скловолокно залишається відривається легше, коли нігтьова пластина замочують. У салоні нігтя великої кількості рідини для очищення, дезінфекції та відстані для різних робіт необхідно, отже, є nded нігтів очищувач Цитрусовий м'яка в трьох розмірах контейнерів від 100 до 5000 мл. Відповідні пляшки для наповнення і видалення Очищувачі також тут є магазин. NDED Лаку для очищення цитрусового Mild - Premium Nail-очищувач Citrus-Soft профільованого Gelschwitzschichtenentferner для нігтів моделювання, манікюру та педикюру.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний