Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель-лак soak-off
УВ-лак для нігтів & проведе гель фарба подряпин лак для нігтів з 2 тижні
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Крівля як УФ лак для нігтів лак для нігтів і гель лаку з подряпин УФ тижневий блиском дешево купити онлайн. Відео та підручники з додатками крок за кроком з переробки УФ-лак для природного нігтів по зробити це самостійно дизайн нігтів тут в інтернет-магазині побачити і дізнатися. Це так просто, як з лак для нігтів і так довговічні, як УФ/LED новий метод для створення нігті сучасним гелі. Інструкції та нігтів фільмів за допомогою крок за кроком пояснення щоб зробити його себе з багато фотографій і фотографії тут тепер досвід. Гель лаків форми міцний песимісти штучні чи природні нігтів, який може бути легко зняти Газа ефект. NAIL-EON УФ-лак для нігтів SHINEY можуть бути використані як соло - лак для нігтів, або у поєднанні з гелем моделювання та гарантує, постійно підтримував і добре захищений нігті. Для виробництва міцний фарба фільм на цвях, натурального нігтя повинно бути на Метт і обробляють грунтовка. Базовий шар застосовується в якості в'яжучого. Пітливість шар залишається відрізняється від звичайної моделі позі - на цвях-, на мокрій ще бази пальто гель застосовується Лак і лікування під УФ-лампи або Світлодіодна лампа перший шар NAIL-EON. Він укладає з базовий шар, який гарантує відповідний глянець закінчити. Порядок шарів в тонких шарах важливо з цим типом нейл-арту. Так, запевнив, що шар повністю вилікувати. NAIL-EON УФ лак для нігтів SHINEY, світлодіодні гелів з тими ж характеристиками, як лак для нігтів Ультрафіолетовий, лак для нігтів Ультрафіолетовий, лак для нігтів, Газа - і peel off фарби і твердіння пристроїв і світлодіодні всього 30 до 60 секунд у CCFL лампи або 120 секунд в УФ світла затвердіння пристроїв.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
інструкції
+

Крок 1:Відсунути кутикули з нашими УФ (ст. н. Р. V4079), і вони заплямувати нігті з нашими буфер map (білий ст. н. Р. 4326). Для кращого прилягання ми рекомендуємо на нігті з грунтовка для лікування (15 мл ст. № 1303).

Крок 2:Застосовуючи базі пальто ст. № 1054 на цвях як лак для нігтів і нехай це затвердівати в лампі. Будь ласка, не видалити шар поту.

Крок 3:Розпис нігтів з бажаного Колір і зміцнення їх у лампи 2 x. Тепер ви маєте можливість прикрасити нігті з нейл-арту. Для цього вам знадобиться пітливість шар з нашими cleaner вилучити (100 мл частина № 4005). Якщо ви хочете нейл-арту, будь ласка не видаляйте шар поту.

Крок 4: Для ущільнення, застосування нашим верхній шар елемент № 1054 і нехай це затвердівати в світло на одиницю. Нарешті, видалити шар Піт з нашими через.  Подальше блиск і нігтів догляд за шкірою ми рекомендуємо нашим nded нігтів олії (в різних ароматів ст. н. Р. V4040).Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.1
Огляд
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний