Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition GLAMOUR великий нігтів гель

Детальна інформація
+

Ви шукаєте що дуже особливе для конструкцій нігтя? Тоді вам буде там з наших Vylet нігті Studio Edition ГЛАМУР колір гелю верхній клас місткістю 5 мл знайти! UV гель & Колір гелю є досконалими інструментами для професійних Модель розташування. Гелі Vylet нігтів студії Edition є видатним Властивості. Ви з гламур колір гелю гель з топ класу. Це високо непрозорою. Кращі коктейль ефекти є повністю відповідає тенденції і Дайте ваші нігті мають особливе Екстра. На Гель є середнього в'язкість і таким чином, особливо підходить для обробки. Через її майна, що він навіть гладкою тягнеться, важкий є Подача роботи бути не питання оскільки гель не буде працювати. Гель може бути будь-який Застосувати безпосередньо на грунтовки гель або гелю будівлі. Так що в всі гель в УФ-лампи буде висвітлюватися і він твердне на 100 відсотків, повинно бути застосована тонкий. Для більшої інтенсивності кольору до Reach гель можна застосувати кілька разів. З Ви можете ваші нігті, що найкрасивіші мотивів дати цей гель. Нехай Ваша уява запуску безкоштовно. Створити основні моменти цього гелем! Ми Ви доставити продукцію найвищої якості. Насолоджуйтесь наших багато років Довіряти виробників досвіду. Наші продукти є до дати Гелевою технології виробництва і на піддаються суворих випробувань критеріїв.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.2

Огляд

5
1
4
4
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний