Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Revolution
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Фірма Vylet-Nails Revolution

Прості форми і повторювані моделі може призвести до структурних естетики в красиво оформлений нігтів. Кольорові різної форми нігтів може бути ритму або єдиний дизайн нігтів руку підкреслити - з голограмою серця, які вставляються в неотвердженим покриття. Серця прості та елегантні форми, вони не є надмірними "вказав"або занадто округлі, і невелика зміна природно сформованої сторони з різними жиру пальці в дизайн свого серця. Серця призначені як кадри таким гнучким і не заповнені. Верхній край трохи товщі, ніж нижня, що оживляє дуже правильної форми дещо.

Звичайно, даний продукт поставляється безпосередньо від виробника, тому ми можемо гарантувати високу якість. У формі серця вставки доступні в різних кольорах, щоб вони були доступні на будь-який дизайн. Варто також на більш короткі і просто оформлені нігті, які легко використовувати для обробки вкладників, як око. Після приєднання, вони вважають, безпечна і надійна, якщо лак для нігтів вилікувати. Це не має значення, якщо нігті сильно підібрана колірна палітра, це штучні або натуральні нігті, або ж простою прозорий захисний лак застосовується. У формі серця вкладників нігті завжди підкреслити - переконаєтеся в цьому самі!


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний