Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Elements
Закріплюючий гель фірми Vylet Nails Elements

Детальна інформація
+

Після повного нігтів моделювання та прикраси на Нігті зробили, нігті будуть потрібні абсолютно досконалим і висока якість ступеня. З цього закінчити з елементами Vylet нігті Скріплення гель 15 мл отримати нігтів на perfect стійким до подряпин і глянсовим ступеня, що захищають нігті від зовнішніх сил. На Vylet нігті ущільнювальної гель елемент розташований на на вилікувати Будівництво гель тонко і потім вилікувати. На Лікування часу залежить від UV одиниці і зазвичай між 2 і 4 Хвилин. Нігті повинні бути оснащені нейл-арту, є Щоб переконатися, що це робиться перед застосуванням sealer гель, тому що на Представляє Готово нігті герметизації гель. Не кожен UV гель & Колір гелю підходить для алергіків, але не це висока якість Продукт. В'язниця безпеки є 100% в Vylet нігті Елементом герметизації гель для продукту високої якості в студії якості. На В'язкість цей гель є середнього в'язкість і фіолетовий колір. Своїх клієнтів і Вам буде приємно здивовані цей красивий, легко застосовних гель який приносить Сліпуча глянець ефектів на цвях. Наша продукція все, на останній стан технології та розвитку в дизайн нігтів Промисловості. На додаток до цього ущільнювальної гель ми виконуємо багато інших гелів у наш асортимент, які ви можете знайти в нашому магазині.

Габарити
+

0.068 Метр (м)
0.068 Метр (м)
0.042 Метр (м)

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4

Огляд

5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний