Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Ґрунтувальний гель фірми Vylet Nails Elements
Детальна інформація
+
Руки і нігті піддаються високому рівню стресу кожен день, тому що це не завжди легко доглянутих рук. У повсякденному житті є багато речей, які шкоди Вашому нігті, як, наприклад, засоби для чищення. Тим не менш, красиві нігті не потрібен залишиться мрією. Штучні нігті поради та модель шар гель або акрилові природні нігті дуже добре захищені і руки виглядати акуратним. Природні нігті досягають потрібної довжини, вони можуть бути посилений без поради гелем. Гель & Колір гелю можна багато різних продуктів з UV створити найкрасивіших творінь. Vylet нігті елементи дуже широкий вибір серед інших є наша Vylet нігті елементи грунтовки гель що є ідеальним основою для кожної моделі шару. Це, як і всі наші продукти найвищої якості і має тривалий термін. Він дотримується надійно нігтів і робить практично неможливим підйомник модель стані. Грунтовка гель м'який, щоб природні нігтем і можуть бути використані для будівлі з поради, а також зміцнення нігтів чистої природи. Перевірте нас і нашої продукції. Вам будуть у захваті від наших грунтовка гель. Також можна створити красиві моделі шари та Naildesigns. Вам потрібно буде не вистачати гель.  
Габарити
+
0.069 Метр (м)
0.071 Метр (м)
0.042 Метр (м)
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.5
Огляд
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний