Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements 4 D гель для пластикових нейл-дизайну

Детальна інформація
+

Нарешті, Дизайн на мистецтво може також унікальний красиві 3D або Naturnagl бути асоціювалася з. Як і всі моделі шари нігтів і дизайн нігтів Варіанти використовуються тут теж творчість без обмежень. На спеціально розроблений і до дати технології, дизайн нігтів Майбутні Vylet нігті елементи 4 d колір гелю, яких вона також є багато інших кольорів, даючи нігті незрівнянно великий 3D фарб і мотив Гра. Це лише кілька UV, з гель & Колір гелю продукти які 3D оптики можуть бути створені. З гелі елементів Vylet нігті бажання збудеться. Завдяки його висока в'язкість власності та його унікальний Пластичність, цей гель це абсолютний фаворит серед нігтів дизайнерів. Його спеціального лікування короткий час з приблизно 1,5-3 хвилин, також є дуже привабливий, якщо ви вважаєте, що час обробки з моделювання нігтів. Ви так само на негайно завдяки 4 d колір гелів з елементів Vylet нігті серія можливість розробки екстравагантний Nailarts і ваші клієнти дивує, з новими можливостями дизайн нігтів. Переконати себе Наші високоякісних студії якісну продукцію і показати вам, як малі або великий художник ставить вас і нехай Ваша фантазія і Дайте волю творчості в дизайн природних або штучних нігтях. 3D-об'єктів на нігті повинні більше не більше, залишиться лише мрією - вони будуть Реальність.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний