Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
1-фазовий гель фірми Vylet Nails Elements
Детальна інформація
+
Ви доглянутих рук і довгі нігті, хочете досягти це, але Ні, тому що скасувати ваші нігті? Потім вона йде як багато інших ви Жінки також. Але не повинен бути ніхто до чисті руки і довгі нігті зробити без. Звичайно, існує можливість збільшення Природні нігті, але якщо вони порушують відразу ж, має розширення Мислення на цвях поради. З UV гель & кольоровий гель може дуже багато чого буде досягнення і штучні нігті виглядають Vylet нігті продукти Пункту дуже очевидно, на. Наша Vylet нігті елементи 1 фаза гель у в Розмір 15 мл може бути оброблений ідеально. Це може бути для всіх шарів Моделі можуть бути використані. Гель має консистенції, тим у в Обробка робить легко і не буде працювати на полях. Завдяки своїм Мед ефект воліє себе плавно і дозволяє уникнути такої складної Подача робіт. Хоча ви можете використовувати його для всіх шарів розташування моделі, може Він також чудово з у Vylet нігті грунтовка гель для ще краще довговічність і високою глянець герметизації гель можуть бути об'єднані. Переконати саме по собі наші гелів. Ви є спеціально за це і до гель для виробництва є абсолютно вражений. Ми гарантуємо довгострокових Виробник досвід, кращий сервіс, найвищу якість продукції.
Габарити
+
0.065 Метр (м)
0.07 Метр (м)
0.042 Метр (м)
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний