Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / УФ-гель
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

УФ-гель

Гелі в усіх варіаціях особливо дешево купити високоякісні УФ
Коли один етап системи з УФ гелів з одним тоді треба тільки 1 УФ-гель на всіх етапах. Говорити про вас, але від 3 фази системи, то вам потрібно 3 різних УФ гелі d.h, грунтування гель, гель структури та ущільнювальної гель.
Є багато різних УФ гелі грунтовки гель, будівництво гель, ущільнювальні гель, макіяж кольору гель, гель і французький гель, які є лише невелика вибірка з усіх наших УФ гелів.
УФ-гель складається із спеціальним пластику. Він твердне в спеціально відведеному лампи, що випускає Ультрафіолетове випромінювання. Більшість УФ гелі ліки від близько 120 sec в УФ-лампи. Залежно від того, наскільки сильна є пігментація УФ кольоровий гель час затвердіння треба випрати щось.
Тому, що УФ гелі реагувати на теплова daylight УФ повинні бути збережені гелі завжди здорово і темно. Коли ви відкрити розташування модель з УФ-гелі і забезпечує це безпосередньо в безпосередній близькості від УФ-лампи, чи можливо, що гель твердне безпосередньо.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний