Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / гель для нарощення нігтів
Гель NDED для формування штучних нігтів

Детальна інформація
+

Забезпечити ваших нігтів, є застосування так званої Будівельник гель з UV гелю і колір гелю серії ефірних. За допомогою NDED-структура гель можна зберегти природні нігтем і зміцнити, а також C-крива дивно моделі. переконав його через з прості, але ефективної обробки і кращі можливості Властивості зчеплення. Наш будинок гель відповідає найвищим Європейського Косметика стандартів і Бернс, коли застосовано не до натурального нігтя або на Nagelhaut.Nachdem вилікувати грунтовки гель або на Грунтовка застосовано був: гель будівлі використовується. Занурення кисть щедро в тигель і взяти на щось більше Кількість в'язких структура гель на щіткою волосся на. Набір зараз в середині нігтів, щоб і поширювати гель на в повний поверхні. Подумайте також решетування Порада нігтів. Слід зазначити, що найвища точка гель в перехід розташований між природні нігтем і Порада. Затвердіння час становить 1,5-3 Хвилин, залежно від пристрою. Автономний згладжування дасть вам дратує файли заощадить вам. Використання гелю середньо в'язкості будівлі Легко працювати для початківців а також фахівців. Вибрати в наших Заголовок УФ Асамблеї гелі між різними відтінками і вибрати найкращий студійної якості. Відповідність до продуктів наших NDED серії. Перш ніж використовувати, будь ласка рух.

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.5901

Огляд

5
183
4
88
3
10
2
2
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний