Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / гель для нарощення нігтів
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

гель для нарощення нігтів

Нігтів не легко. Це пов'язано з відома розумного використання різних матеріалів, правил та заходів для гігієни, догляду і з майстерністю. Якщо штучні нігті використовуються, не тільки не пішла збірні форми, але натуральний ніготь готова. Наголос робиться на цвях, який не тільки покриті, але і для підтримки і захисту.

УФ-до гелі взяти на себе цю турботу. Вони застосовуються безпосередньо на основі натурального нігтя, де вони можуть гарантувати, що під загрозу ніготь досить м'яким, до штучного нігтя поміщається. Це важливо для зниження тиску в результаті руху механічних подразників між штучним і натуральним нігтем. І перш за все, послабити штучного нігтя, тримаючи тонкий, але ефективний і оббивка догляд набагато краще, не легко бачити, і тому дуже підтримується.

УФ-до гелів у нашому асортименті зроблені ретельно. Ви можете застосовувати тонкі, обробляти дуже еластичні і легко. Ми можемо запропонувати різні варіанти, в залежності від того, віддаєте перевагу ясно або рожевого гелю. Також зросли на вибір. Як і всі наші продукти можна знайти в каталозі малих розмірів оновлень для внутрішнього використання, але великих кількостях, особливо з точки зору ціни становлять інтерес для нігтів салонів і професіоналів.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний