Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / LED гелі
NAIL-EON світлодіодні/UV гель польський спеціальні верхній шар

Детальна інформація
+

Верхній шар як герметика є глазур на торт на кожному шарі моделі. Ущільнювальної гель пальто штучним нігтів стійкі шаром і захищає від зазубрин і подряпин. Крім того, довговічністю і привабливістю блиск присуджується нігтя.

NAIL-EON світлодіодні/UV гель лак спеціальні Топ пальто можна легко застосовувати і підходить не тільки для моделювання гель. Також акрилових нігтів, УФ-гель лаками або традиційні нігтів лаків можна покрити шар ущільнення. Верхній шар застосовується на готовому нігтів, акрилові нігті приніс перед нанесенням з буфером до високого блиску. Потім Готово під УФ, або також світлодіодні вилікувати. При Zellette і чистіше, пітливість шар видаляється цвях полірування в кілька кроків до високого блиску. Глянсовий ефект підкріплюється застосування полірування нафти. Готової нігтя є довго від подряпин та інших пошкоджень.


Габарити
+

0.033 Метр (м)
0.033 Метр (м)
0.068 Метр (м)

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

інструкції
+

NAIL-EON УФ лак спеціальні верхній шар як подряпин глянцевих закінчити для наших гель Лак і гель і акрилові модель шарів

Крок 1: Як відомо, підготувати природні нігті.

Крок 2:Базовий шар скористатися наш NAIL-EON УФ лаком спеціальні базовий шар ст. № 1054th мислення на твердіння 2 хвилин в лампі.

Крок 3: Тепер ви можете з вашого УФ гель польської моделі цвяхів або живопис. Тут, будь ласка, навіть вилікувати.

Крок 4: Як герметик використовуйте наш NAIL-EON УФ лаком спеціальні верхній шар. Це захищає фарбу і дають ваші нігті блискучі Готово. З через видалити шар поту.


Підказка:Наші NAIL-EON УФ лак спеціальні верхній шар тип Nr - 1054 підходить також якості обробного для гель і акрилові модель шари. Легко модель розташування дозволити повне і тверднуть. Із чистих видалити шар пітливість наприкінці.Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.5313

Огляд

5
60
4
31
3
4
2
1
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний