Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Термо гель

Термо гель

Як термо працювати кольоровими гелями

Спеціальний на термо гелі є їх відповідь на різних температурних режимах. Keynote, який полягає в застосуванні кольоровий гель, змінили зі збільшенням тепла розвитку крок за кроком до другого визначених звук. Тому що зміни кольору відбувається поступово, нігті з'являються знову і знову і хвилююче різних. Зміна кольору також може статися під час розміщення теплий палець на цвях. Навколишнього середовища і нігтів поверхні охолонути, потім, в лівреї знову змінилась. Нігтьового ложа тепліше, ніж кінчик нігтів і таким чином перетворюється французький кінчик один в різні кольори і в переходи відбуваються Крім магічні градієнти. Таким чином, ви повинні ніколи не модель найважча робота на нігті, а саме французький Порада.

Це може бути особливо ефективним у вечірній час: охолоджує також нігтів охолодженим напоєм у вашій руці і таким чином змінює свій колір за короткий час. Навіть якщо температура охолонути на відкритому повітрі, спеціального кольору, так що характерно для термо УФ колір гелі ефект.


Застосування в ніготь

В Thermogel позначає останній шар модель розташування нігтів перед бути запечатаний. Цвях формі як завжди: грунтовка застосовується до нігтя, яка є основою відповідальності для подальшого арешт або створити гель. Після того, як будівництво гель нігтів ідеальний криву С термо кольоровий гель увімкнено нігтьової пластини тонкий і загартовані під УФ-лампи. Можна повторити цей процес для досягнення бажаного кольору інтенсивності. Ретельне лікування досягається за кращою за тонких шарах гель має важливе значення. Обробкою, верхній шар, що діє як друк, довго тримали інтенсивність кольору на Thermogels. Верхній шар загартовані під УФ світла а потім gecleanert або лікувати за допомогою полірування нафти. Таким чином, є глянсовий нігті блискучі кольори і захоплююче змін ігри.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€