Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Термо колір гелі
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Термо колір гелі Термо колір гелі Знайдіть ваш Термо колір гелі серед 50 різноманітних кольорів До вашого улюбленого кольору

Термо колір гелі

Нігтів кольоровими гелями термо - сексуальний колір Ігри на ваш гель

Термо кольоровий гель варіанти з ажурними до екстравагантних

Термо кольоровими гелями доступні в багатьох різних кольорових комбінаціях. Цей чудовий нігтів зробить можливим, які можуть бути настроїв відмінно і на особистий стиль, а також з конкретного приводу. Зміна кольору зайняти місце за визначеними виводу кольору і до нюанс, або тіні в одному стилі, так що деякі малюнки нігтів відбувається за один крок. Особливо це розумно додаткові ефекти будуть виникати з варіантів з блиском пігментів, перлинні мерехтіння або в мерехтливі прозорі фліп-флоп гелів з невід'ємною частинок.

 

Як термо працювати кольоровими гелями

Спеціальні термо кольоровими гелями є їх відповідь на різних температурних режимах. Keynote, який полягає в застосуванні кольоровий гель, зі збільшенням тепла змінив крок за кроком до другої визначене звук. Тому що зміни кольору відбувається поступово, нігті з'являються знову і знову і хвилююче різних. Зміна кольору також може статися під час розміщення теплий палець на цвях. Навколишнього середовища і нігтів поверхні, щоб охолонути, а потім на лівреї знову змінилась.

Це може бути особливо ефективним у вечірній час: охолоджує також нігтів охолодженим напоєм у вашій руці і таким чином змінює свій колір за короткий час. Хоча температура охолонути на відкритому повітрі, особливого колориту, який так типово для термо УФ колір гелі ефект.

 

Застосування в ніготь

Кольоровий гель представляє останній шар модель розташування нігтів перед бути запечатаний. Цвях формується як завжди: грунтовка застосовується до нігтя, яка є основою для подальшого арешт або створити гель-правової відповідальності. Після будівництва гелеві нігті ідеальний криву С кольоровий гель тонких застосовані на нігтьової пластини і лікування під УФ-лампи. Можна повторити цей процес для досягнення бажаного кольору інтенсивності. Ретельне лікування досягається за кращою за тонких шарах гель має важливе значення. Обробкою, верхній шар, що діє як друк, довго тримали інтенсивність кольору на Thermogels. Верхній шар загартовані під УФ світла а потім gecleanert або лікувати за допомогою полірування нафти. Таким чином, є глянсовий нігті з блискучим кольорах і захоплюючих ігор, зміни.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний