Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Soak Off гель
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off ущільнення гель для високої якості закінчити моделювання
Детальна інформація
+
Для багатьох гелі вимочити off, як і раніше невідомі Продукт, а в США та інших країн, в вимочити off гелі вже починаючи з давно використовуються. У порівнянні з звичайної UV гель & Кольоровий гель може допомогти off гелів з ацетон, що містять Materiallöser без подачі знову off нігтів. Вимочити off означає, що перекладається як так само, як "знову буде погашені". З NDED вимочити off sealer гель отримати 5 мл Ви дуже високої якості продукту, який нігтів для моделювання нігтів дати абсолютно блискучою поверхнею. Завдяки використовували Інгредієнти для відповідних вимочити off гель, є подачі вниз не більше необхідності, і якщо ваші клієнти повинні вирішити раз на Більше не заповнити цвяхи, щоб зробити нігті, ви можете легко з в легко видалити шару до шару, який містить ацетон Materiallöser. Це кілька Nagelschonender, не так багато і майже жоден Речовина власні природні нігтем подано та видалено. Якщо ви Вимочити off використовуються продукти, ваші клієнти можуть, наприклад, пропонуємо придбати Materiallöser для домашнього використання, коли ви замовляєте Щоб зберегти новий курс для вас. Це звичайно б гроші втрат привести, але через додаткові продажу Materiallösers може Цей баланс. Переконати себе наші якості студії Продукти і шукати альтернативних і додаткових продуктів у наш магазин. Він твердне 120 секунд у звичайному UV легкі пристрої і в 30-60 секунд у LED light лікування одиниць.  
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.2174
Огляд
5
12
4
6
3
3
2
2
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний