Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Soak Off гель
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Soak Off гель

NAIL-EON Remove Wraps Soak Off гель NAIL-EON Remove Wraps
від 2,06 € *
Неон NAIL-EON УФ-лак Soak Off гель Неон NAIL-EON УФ-лак
від 3,38 € *

Нігті ростуть носити на розвиток малого тріщини і щілини. Це виглядає в крайньому випадку потворного, але це було прикро, перш ніж це дійсно видно. Для самих маленьких порушення в нігтях може призвести до тріщин, кути можуть вирватися, і блиск втрачається. Це не проблема натуральні нігті, але це також відноситься до штучних нігтів.

Замочіть-Офф гель розгладжує нігтів без застосування механічних подразників. Гель легко наноситься, вона зводить до мінімуму зусилля при подачі і згладжування піків автоматично. У Gelnägeln він працює за рахунок скорочення нігтів гелем розчиняється і легко проникає, що робить саме-згладжує ефект активовано.

Але гелів системи Замочіть-офф можна зробити ще більше. Вони можуть бути використані для натуральних нігтів, вони спрощують моделювання нігтів, блиск ефектів довести до Вашого натурального нігтя і природно знову розчиняли і гелів. Замочіть-Off Гелі светоотверждаемих, вони так швидко тверднуть під впливом природного світла, не маючи до приміщення під ультрафіолетовою лампою, без тривалого очікування або спеціальних оборудование. Гелі революції! Тому що вони так неймовірно простий у використанні.

На додаток до кольорових гелів можна знайти в нашому каталозі і ущільнення гель, лак для Soakers, вирішувач, і все інше, що вам потрібно. Розміри змінюються - ми пропонуємо доступні великі пакети для професійних художників нігтів, професійний художник нігтів, а також малі розміри для домашнього використання.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний