Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Закріплюючий гель
Швидке завершення гель Топ світлодіодні герметик гель є прекрасною
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

nded швидке завершення є верхній шар сучасних Світлодіодних найвищої якості герметика гель. Цвях отримує через акрилові частини після нігтів на яскраві блискучі „ глянцевий “ печаткою. Ця спеціальна й складні швидко Готово верхній шар за Nded має тонким консистенції в'язких і не прибирається автономно гладкою. Час затвердіння розміщений менш ніж за 3 хвилин – в залежності від продуктивності УФ світла пристрою. У світлі лікування блок з 36 Вт світловим ефективності глянцевий Finishgel ліки, наприклад, через 1,5 хвилин. Як загальні УФ-гель і колір гель в нашому інтернет-магазині є Світлодіодним Versiegeler легко процес, ідеально підходить, для реалізації ідеальний нігтів модель шарів у студійної якості. Як безкислотним верхній шар ідеально підходить для алергіків. Nded швидкого Готово верхній шар доступна в кількості 5 мл, 15 мл, 30 мл, 50 мл і 250 мл. Також природні нігтів, акрилові нігті і fibre скляні нігті з цього сучасного нігтів дизайн продукту тижнів глянцевий доступні.

 

як загальні УФ-гель і колір гель в нашому інтернет-магазині є також Світлодіодним Versiegler легко процес, ідеально підходить, удосконалювати нігтів модель шари в студійної якості без потовиділення шар.

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.4787
Огляд
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний