Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Закріплюючий гель
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017

Закріплюючий гель

Штучні нігті потребують догляду, з тим щоб бути міцною і красивою довгий час. Ці різні гелі використовуються, які застосовуються в різних кроків у процесі виробництва і декорування штучних нігтів. Одним з них є ущільнення гелю.

Ущільнення-гель гарантує, що штучний ніготь отримує блискучий шар, який може польських і захисту матеріалу. Гель захисну плівку на цвях і гладкої поверхні, ущільнення невеликі дефекти, які порушують або можуть накопичуватися сміття. Використання цього гелю для завершення роботи над штучним нігтем це не тільки питання естетики, а й гігієнічних цілей. Тому що тільки запобігти ідеально гладкої поверхні, що безліч дрібних частинок, бруду і бактерій.

Ущільнення гелю в нашому асортименті є придатними для використання на оптимальне Gelnägeln. Гель високої якості, дуже доброзичливі і повністю відповідає європейським стандартам. Ви можете замовити його в різних варіантах, середньої в'язкості гелю з надзвичайно короткий час сушіння, а глянцевий версії і розмірів пакетів. Якщо ви не знаєте ви довіру наших продуктів - просто дати їй просто з невеликий блок, який не дуже дорого. Для домашнього використання, це безперечно гарна ідея. Для професійних техніків нігтів органів, проте, великі розміри інтересів.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний