Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фазовий гель
2-фазовий гель фірми NDED

Детальна інформація
+

Навіщо використовувати три різних нігтів гелі, якщо ви отримаєте тільки стабільний ваших нарощування нігтів фаза гель з нашими NDED 2, ніж якщо застосовуються три різних гелі? Подача і заплямувати ваших природних нігті на початку від нігті. Потім знайдіть правильний Порада розмірів для всіх ваших нігтів з коробки і додайте його з нігтів клей. Файл на цвях поради до бажаної довжини і форми і потім принести перехід від природного штучні нігті на рівні. У наступному кроці, застосування перший шар наших 2 фази будівельник гель і тверднуть під UV світло пристрій до нього. Відразу ж після першого шару ви моделі C-крива гелем же дизайн нігтів. Тут ви повинні працювати і товсті, але м'яка опуклість між природні та штучні нігті. Ви знову запеклим цей шар гель під УФ-лампи. Видалити cleaner пітливість шар з потім і гладкою ненатуральних — будь-який гелю. Для цього використовувати штрафу файл. Ваш штучні нігті ще ідеального захисту від подряпин дати і отримати, вони будуть блиск ми рекомендуємо в кінці покласти навіть ущільнювальної гель з одного ряду. Наші 2 фази гель за продукт діапазон УФ гель & Колір гелю, отримати тут в висока якість нігтів студія якість, неймовірно низькими цінами.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.8

Огляд

5
28
4
7
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний