Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фазовий гель 3 в 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Фазовий гель 3 в 1

Гелеві нігті виготовлені з Фазовий гель 3 в 1 soak off led uv УФ-гель УФ-гель від одного шару гелю розміщені один на одного кілька разів. З полімерів - пластик, який - існуючі гелю повинні застосовуватися в кілька етапів і лікування, але в цілому можна використовувати на всіх етапах. У цілому, різниця у виробництві Gelnägeln і гель УФ використовувати для цієї мети між 1-фазний, Фазовий гель 3 в 1 soak off led uv УФ-гель і 2-фазний гель. Обидва типи доступні в різних консистенції, тобто, вони більш-менш густий. Ми маємо в нашій пропозиції середовища в'язкою і густий в'язкий гель.

Гелі високої якості, відповідають європейським вимогам з безпеки та якості і також легко обробляти. Так що вони для професійного дизайну нігтів, а також для використання в невеликих масштабах будинку. Відповідно, змінюються розміри. Для студій і професійним дизайнером-виробники, можливо, має сенс призначити щодо дешевше великих упаковках. Чим менше розміри цінами для домашнього використання можуть бути цікаві для роботи в студії, а також образца.

Таким чином, в підготовці вашого гелевих нігтів, але просто як можна менше піде не так, ми рекомендуємо Вам наші брошури. Ви знайдете докладні інструкції про те, як знайти причини помилок і помилок при роботі з Фазовий гель 3 в 1 soak off led uv УФ-гель, який є, чому ми перерахували це питання не тільки в навчанні, але і в нашому каталозі для гелевою фазі.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний