Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Гель-лак
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON гель лак HIGHLIGHTS Limited Edition
Детальна інформація
+

Наші гель покриття мають Peel Off Лак для нігтів і смугу фарба властивості. Аргумент просто грунтовка бази пальто і, то ви можете видалити тільки нашими гель лаками через кілька днів нігтів.

З нашої NAIL-EON гель Польська основні також відомий як Gelish, гель пальто, УФ-лак нігтів або УФ-лак Ми поставляємо особливо барвисті і виразні гель лак, який неймовірно красиві нігті модель шари можуть бути створені. Ти з цими райдужні гель Польська є також повідомив, якщо нігтів модель шари на основі гелю Щоб створити, але відмовитися від довгого носити з пензлем і гель Хотіти. З цього гель Польська Гель-лак є UV гель з допомогою пензля безпосередньо Застосувати за пляшку. Гель Польська Paint-це як звичайні манікюр Прикладна та у групі Ультрафіолетового світла, наприклад UV гель лікування. Гель глянці є протягом деякого часу є дуже популярним, оскільки вони зручні. Замовити з в Необхідно створити гель лаком нігтів модель шари, нігті, як звичайно спочатку бути очищені та degreased. У наступному кроці roughened нігті почалося з нігті. Гель-лак є зі звичайними UV гелі застосовано пензлем сумісні та ідеально поєднується. Ви повинні працювати не тільки з фарбою гель, але може також Як всім відомо, використовуючи UV гель. Бути творчим і нехай ваша Фантазії волю. Ми маємо високою якістю інгредієнтів цієї програми Paint процесів, так що ви можете бути впевнені, щоб отримати якісний продукт, як вони використовуються нами. Це світло вилікувати лаку які ліки з UV одиниці і в світлодіод лікування одиниці!

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.1667
Огляд
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний