Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Французький гель
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017

Французький гель

Французький манікюр чудово. Нігті в цій конструкції висловити просту елегантність і догляду, бачите, не дивлячись на можливе лікування легше завжди відмінно, і вони є захищеними. Для фарби, розчинники, гелі та аналогічні речовини не є дійсно необхідними для створення французький погляд. Стриманою елегантністю цього стилю адаптується до будь-якої ситуації та одяг можна носити на всі випадки життя і ніколи не виряджених. Але французький манікюр є єдино можливим для навіть вирощені, здорові нігті. Що робити, якщо натуральний ніготь крихкий, тріщини і повної зубів?

Французький манікюр вигляд, що може бути досягнуто з штучними нігтями. Легко ставитися до статей у акрил або гель з білою людиною, що робить їх схожими на натуральні нігті. Ідея, щоб звикнути до: штучні нігті, гелеві нігті, які не використовують фарби, дорогоцінні камені або блиск ефектів? Звичайно! З французько-УФ гелі це можливо. Гелі є в ніжних відтінків рожевого, близький до природного кольору нігтів, через мерехтливий шкіру з допомогою м'якого білого білого до ультра модних. Перевага змодельованих нігтів в французький манікюр очевидна: додається нігті захистити натуральний ніготь знизу, так що можна відновити великий професійний догляд за короткий час. Тоді французький манікюр натурального нігтя за інший варіант.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний