Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Ґрунтувальний гель фірми Еuro-Line
Детальна інформація
+
Євро лінія клей гель є спеціально розроблений гель в ніготь косметики, що після надзвичайно поліпшує зчеплення між природні нігтем і гелем і колір гелю використовувати UV. Додаткові засоби, такі як такі, як зв'язок агента і грунтовка не є обов'язково потрібно, тим не менш переконливим результатів. Особливо у жінок, які часто повинні боротися з відремонтований моделювання матеріалів, наші євро лінія, продукт є справжнім благом. Під варту проблеми, так просто знижується і ще ефективним. Ви можете носити його на щойно прикладної цвях поради, також. Ми можемо розповісти вам навіть далі позитивна риса: наші високоякісні ґрунтовки гель підходить для алергіків. Це важлива особливість, якщо вам 100 відсотків хотів бути впевнені, що обробка наш зв'язок гель для чутливих людей залишає без питань. Всі нігтів типи гелем наших професійних тонкий в'язкість можна редагувати. Застосування найкраще працює, якщо ви швидко та економічно тут. Переконайтеся, що ви прийшли занадто близько, просочений пензлем на краю нігтя. Поверхні розширює автоматично гладкою (мед ефект), мінімізація право з самого початку буде завершено пізніше подачі роботи. Ви отримаєте найвищої якості безпосередньо від виробника, як звичайно. Наші професійні продукти ти добре оснащені, щоб жити на ваш творчий мрії. Не соромтеся і Оцінка з фірмових виробів з нашого інтернет-магазину.
Габарити
+
0.062 Метр (м)
0.061 Метр (м)
0.042 Метр (м)
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.4286
Огляд
5
5
4
0
3
2
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний