Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Euro-Line
2-фазний гель фірми Еuro-Line

Детальна інформація
+

В гель, моделювання колір & UV гелі використовуються. Наші EUR лінія гелі є особливо прості в обігу і відмінно підходить для алергіків. Ви характеризується їх ефект меду, через який вони самі згладжування витягніть. Втомливим подачі роботи зводиться до мінімуму. Євро лінія 2 фази будівельник гель в ідеально підходить для оформлення шар розміром 15 мл. На Спеціальний гель осідає швидко і легко більше ударів і є його товста в'язких послідовності також прості в обігу, якщо хтось ще не є так багато вправ. Мозаїчного дизайну нігтів клей підсилювач несе відповідальність гель ідеально на Бреда повернутися жовті. Він може дизайн нігтів Колір Пігменти і Glitterstäuben бути змішані, особливо у в великим плюсом є творчі нейл-арту. Перед застосуванням треба перемішують бути. Красива взуття до фінішу, гель з можна отримати Скріплення гель або очистити пальто покриті. Ми пропонуємо вам не тільки найвищої якості наших Продукти, але також виробників досвід. Крім того, знайти Нам бездоганний сервіс, ви так швидко не знайти в інших місцях. Переконати себе з нами, і нашу продукцію можна переконаний. Ви не пропустите наші 2 фази будівельник гель Хотіти.

Габарити
+

0.063 Метр (м)
0.062 Метр (м)
0.042 Метр (м)

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.5

Огляд

5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний