Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Фірма Euro-Line

Фірма Euro-Line

Euro-Line макіяж гель Фірма Euro-Line Euro-Line макіяж гель
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Euro-Line французька Gel Фірма Euro-Line Euro-Line французька Gel
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
2-фазний гель фірми Еuro-Line Фірма Euro-Line 2-фазний гель фірми Еuro-Line
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Euro-Line 1 фаза гелю Фірма Euro-Line Euro-Line 1 фаза гелю
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
Euro-Line ущільнення гелю Фірма Euro-Line Euro-Line ущільнення гелю
5,95 € *
39,67 € / 100 ml

Євро-Line УФ гелів для штучних нігтів відрізняється від особливого властивості: на відміну від більшості інших гелів УФ, цей крок сам по собі гладкий. Є ніяких неприємних канавки, зморшки почасти загартованих поверхонь, які знаходяться нижче поверхні, але ще м'який, не вм'ятини або інші порушення. Таким чином, ніготь не тільки ідеально гладкою, але також має типовий блиск професійно змодельованих нігтів. Так блискучою і гладкою, не натуральний ніготь, так як вони ростуть з невеликою нерівномірності, що робить їх цікавими, але навіть не світить дозволів.

Євро-Line гелі мають ефект меду. Відповідає за автоматичне згладжування нігтів. Тобто - особливо для домашнього використання, нігтьових студій покінчити з профі - практична річ. Бо зазвичай вимагає досить багато навичок, УФ гелі для згладжування нігті чудово.

Наша продукція відповідає європейським стандартам, незважаючи на всі зручності. Гелі були науково досліджені і перевірені на сумісність, і це друга особливість Євро-Line: Усі гелі підходять для алергіків. Тому що батьки полімерів ретельно підібрані, так що ви повинні очікувати не реакцій або інших подразнень шкіри. Крім цього, з гелів нічого € он-лайн можливо, що американська лінія тоннаможете теж. Кольорові форми, блиск ефектів, спеціальні блиск і металевою обробкою, також виключена більше, ніж просто пастельні тони і поява елегантний французький манікюр.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€