Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Vylet-Nails Premium термо гель чистого - ясно кольорів у взаємодії

Детальна інформація
+

Середньо в'язкості Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель чистого легко наноситься на цвях і забезпечує привабливим і зміна кольору ігри. Ця зміна кольору, який виникає при зміні температури дозволяє. Чим вище температура піднімається, більш повного гель термо кольору змінюється його затінення.

Застосування Vylet-Nails Premium термо гель чистого дуже легко. Після того, як цвях полірованої і шорсткувату з буфера, він застосовував грунтовка. Згодом цвях побудований шар за шаром з обраної гелевою. Це чудово моделюється, гель в тонкий, але безперервне шар на поверхні очищені нігтів C-крива ордену Vylet-Nails Premium теплових. Інтенсивність кольору повинна збільшитися ще один шар гель може бути застосований. Важливим є ретельне лікування під УФ світла для 120 секунд. Ефект гель ущільнення і отримати колір блиск довго Готово є верхній шар.


в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.8235

Огляд

5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний