Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Vylet-Nails Premium термо колір гель пастельний - зміна кольору в м'яких тонах

Детальна інформація
+

Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель чергується пастель кожного разу, коли Колір, коли температура зміни. Чим вище температура, тим більше повна зміна кольору. Вони виникають знову новий і привабливий колір Ігри та історії на гелеві нігті. Буде застосовано під час моделювання гель, гель кольору.
Обітницю готується як звичайно перед застосуванням Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель пастель. Натурального нігтя подано у вигляді і шорсткувату з буфер, а потім адгезії промоутер застосовується. Нігті з крива моделюється гелем будівлі. Ретельне лікування з шарами і УФ-лампи, важливі. На Thermogel застосовується на цвях, який очищена шар поту і загартовані для 120-240 секунд. Слід інтенсивність кольору не вимоги, більше шарів можуть бути застосовані і вилікувати. Нігті з ущільнювальні гель є зроблено в кінці сили стійкі, високий глянець і остаточно стабільною. Cleaner або полірування масла збільшують блиск поверхні нігтів.


в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.5

Огляд

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний