Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель неон - новим дизайном неон у взаємодії

Детальна інформація
+

Гель-неоновий термо-колір Vylet-Nails Premium показує особливий ефект в світлих тонах зі зміною температури. Гель змінює відтінок. Так, цікавий і змінний колір Ігри, який приверне увагу і впливу знову і знову та свіжі виникають на нігтях.

Як звичайно, термо кольоровий гель інтегровану нігтя. Після підготовки нігті і застосування зв'язок агента в гелеві нігті ретельно розробляються і загартовані шар за шаром під Ультрафіолетового випромінювання. Після завершення basic моделювання нігтів в потрібну форму є подані і документів пилу і Піт шару. Потім Vylet-Nails Premium термо гель неоновий колір тонкошарового застосовується і загартовані для 120 секунд. Для довгого довговічність моделювання як герметизація верхній шар застосовується і вилікувати. Обробка робить ретельного очищення нігтів з через, також можна також полірування може бути використана, принести нігтя до високого блиску.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний