Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Vylet-Nails Premium термо гель металеві - гель моделювання з зміни кольору

Детальна інформація
+

Унікальні та видовище нігтя є термо гель з Vylet-Nails Premium металеві. Особливість цієї гель: при перепадах температур також Колір нігтів дизайн і що входить пластика. Так, завжди нові і дивовижні ефекти на цвях.

Середньо в'язкості Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель металеві включені в ході гель моделювання нігтів. Щоб звичайні полірована, залякували вгору і з один цвях покритий грунтовка зчеплення. Кольоровий гель застосовується після будівлі гель, є як завжди ретельно вилікувати всі шари під УФ-лампи. Потовиділення з Zellette necesaria, металеві до порядку Vylet-Nails Premium термо кольоровий гель і чистіше, кольоровий гель застосовані на тонкий шар і загартовані для 120 секунд. При необхідності подальшого шар додають до збільшення інтенсивності кольору та остаточного формування нігтів гелем на цвях. Моделювання укладає з герметик гель, які розміщені безпосередньо на шарі поту і загартовані для 120 секунд.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.8333

Огляд

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний