Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Гель
Vylet-Nails Premium термо колір гель блиск - Повний Обкладинка і нейл-арту
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Гель-блиск термо-колір Vylet-Nails Premium є ідеальним вибором для спеціальних цвяхів зі спецефектами. Кольоровий гель з виблискуючих частинок зміни температури змінює колір, роблячи гель нігтів міцний видовище.

Гель-блиск термо-колір Vylet-Nails Premium застосовується на ретельно побудована гелеві нігті, процедура є як завжди: натурального нігтя у формі і шорсткувату з буфера. Згодом адгезії промоутер застосовується, а потім починається будівництво гелеві нігті. Цвях повністю сформований, використовується в Thermogel. Це може бути або у Повний Обкладинка шару або як нейл-арту застосовані. Для Pineslmalereien цей гель ідеально підходить, як це не запустити через s в'язкість. Важливо заздалегідь видаляється пітливість шар будівельних гель. На Thermogel загартовані під Ультрафіолетового випромінювання для 120 секунд і потім опечатані. Цей ущільнювальної гель застосовується і загартовані. Нарешті, поверхню нігтя з чистим або полірування маслом очищають і доведені до високого блиску.

Лише для професійного використання/Наносити лише на нарощені нігті або на шар структурного гелю

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.5
Огляд
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний