Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Гель
Vylet-Nails Premium колір гель неон - для очей лову вигляд
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Іноді бути пронизливий, ефектні. Для особливого випадку Vylet-Nails Premium колір гель неонові є ідеальним вибором. Яскравий кольоровий гель гарантує привернути до себе увагу кожного щоб дизайн нігтів. Висока якість преміум продукт забезпечує найкращі результати.
Застосовані будуть бути Vylet-Nails Premium колір гель неонові як останній шар на гелеві нігті побудований на. Як завжди натурального нігтя підготовлені і покриті склеювання агент для грунтовки. Гелем будівлі є потім змодельована нігтів і вилікувати шарами. C-крива утворюється, кольоровий гель утворює останній шар перед бути запечатаний. Тут важливо порядку в тонкої, але багаті шару. Це гарантує, що гель під УФ-лампи лікує повністю. Інтенсивність кольору першого шару не достатньо, вона може збільшити неоновий колір гель на другий шар. Також цей шар має бути прикладних тонко і непрозорою. Герметика наноситься шар гель готової кольору в неонові. Верхній шар забезпечує стійке до подряпин і непорушною поверхні і високий блиск, який постійно залишається на цвях і додатково підкреслює неонові фарби.

Лише для професійного використання/Наносити лише на нарощені нігті або на шар структурного гелю

в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний