Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Гель
nded преміум кольоровий гель металевий - металеві диза
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

"Через металевий зовнішній вигляд є нігтів мистецтво особливо індивідуально. Не кожен смію створити, які тут робить роботу, так що здивувало кричущий нігті, металеві, простота у використанні nded premium кольоровий гель. Замовлення здійснюється шляхом гель пензля, лікування під УФ світла забезпечує найкращі результати.
Як на кожного нігтя також використовується для застосування металеві кольоровими гелями необхідних хорошу підготовку натурального нігтя або C-крива. Натурального нігтя форму і загрунтувати клею і бази пальто. Потім модель розташування нігтів створили шар за шаром. Прозорий або кольорові гелі УФ можуть бути використані. nded premium кольоровий гель укладає нігтів металеві, який за бажанням застосовується і вилікувати в один або більше шарів. Є більше шарів гель, кольору та непрозорості відбитка гель вище. Кожен шар повинна бути пофарбована втомлені, але тонкий, так добре і повну лікування під УФ світла гарантовано. Якості обробного верхній шар забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, а також дуже високою глянсовий сили. Це можуть бути посилені застосунком полірування нафти.
"
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний