Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Модний chrome ефекти з кольором гель EDITION за nded

Детальна інформація
+

Також включає також жінкам, які хочуть носити не тільки білий цвях поради, але іноді сміливі кольори на ваших нігтів і що протягом тривалого періоду часу? Потім NDED колір гелю видання є безумовно саме право те, що ви шукаєте. Цей гель є UV гель & кольоровий гель, який Крім моделювання природних або штучних нігтів ви з великим кольорів дозволяє. манікюр нігті і заповнити їх з базою та будівництва гель. Після цих кроків ви можете відразу ж на одному з цих двох гелі мати модний колір гелю з chrome ефектів і тверднуть. Застосування дуже легко з цього гель, тому що вона розширює свої гладка і ручка дозволяє досконалим через її середній в'язкість гель пензля. Візьміть маленький від гель з допомогою пензля і застосувати це на свій ніготь тонкий. Таким чином, робить його повністю для зміцнення у світлі лікування одиниці і таким чином забезпечує краще термін придатності. У вас є вибір вибрати серед них є, наприклад, відтінків Cosmo girl, ром екстракт між понад 15 кольори та іспанське вино. Не вагаючись і замовити цю високу якість кольоровий гель, якщо ви хочете, щоб колір.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.4247

Огляд

5
97
4
76
3
9
2
3
1
2

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний