Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Пастельні кольору гель Euro-Line для ніжних кольорах на цвяхи
Детальна інформація
+
Вони хочуть, щоб зробити ваші нігті з модних відтінків, це можливо, але бути не надто кричущі і вони повинні також, як і на весь інтенсивність кольору для тривалого перебування на нігтях? Потім ви зробити пастельні кольору, гель з Євро лінія правильний вибір. З цього гель різні Farbintensivitäten можна дістатися на вашому нігті. Перш ніж почати із застосуванням кольоровий гель, рекомендується, під час виконання манікюр, щоб отримати бажану довжину і форма нігтів. Застосуйте грунтовки гель на і безпосередньо підключений колір гелю. Існує також можливість того, що ви залишите відразу після будівництва гель модель цього нігтів гелем і тверднуть. Цей гель UV & Колір гелю, припустимого діапазону євро лінія, можна також оброблені через її середній в'язкість і згладжує на вершині навіть сама по собі, що буде зберегти роботу додатковий файл. Цей гель ви можете встановити декілька шарів на ваших нігтів, для досягнення ваших індивідуальних колір результат. Носити кожен шар тонкий на цвях. Просто так, цілком можливо, що нігтів гелем нормально освітлені Ультрафіолетового світла і таким чином повністю затвердіє. Додатково, висока якість кольору гель продукт, ви можете розраховувати на і за розумну ціну. Не чекайте довше, якщо ви хочете стриманий і високо непрозорі колір ваших нігтів і просто вибрати свій улюблений колір.
в'язкість
+
Тонкий середа товстий
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.5
Огляд
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний