Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Кольоровий гель
Кольоровий гель Кольоровий гель Знайдіть ваш Кольоровий гель серед 436 різноманітних кольорів До вашого улюбленого кольору

Кольоровий гель

Колір додає життя в життя, є подією повсякденному житті позаду і, безумовно, очей. Це вірно не тільки в мистецтві, але особливо в галузі дизайну. Будь офісні меблі, стіл, комп'ютер панелі або файли - кольорові об'єкти домінувати в нашому середовищі. Що стосується дизайну меблів і споживчих товарів, які повинні застосовуватися також в дизайн нігтів!

З дизайн нігтів кольоровими гелями від нашого будинку Ви можете принести багато кольору у ваше життя і ваші нігті. Тому що у нас неймовірно широкий діапазон різних тонів, починаючи від простих кольорів (у серії, що свідчить колір слова "прямий") неону і пастельних відтінків гелі з блискітками ефект, мерехтливий ефект перламутру і металеві гелі. Наступних сторінках каталогу Ви знайдете кольорові гелі для УФ-діапазону гель належать, кольорові гелі від 4D лінійки продуктів та інших продуктів. Ви будете зачаровані натхненний відомого назви окремих кольорів і!

Всі продукти доступні в менших розмірів для використання в домашніх умовах, щоб спробувати його. Для нігтів художник-виробники і студії ми пропонуємо, але й дешевше великі пакети, які дозволяють пропонувати клієнтам і клієнтам дизайн нігтів за справедливою ціною в. Природно, всі наші продукти відповідають європейським стандартам безпеки та якості продукції.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний