Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / Ґрунтувальний гель

Ґрунтувальний гель

Натуральних нігтів чутливі. Як і все створено природою для них лише добре виглядати, якщо вони чисті перерву, але легко і стійкі до механічних подразників давно ввівши в комп'ютер, вплив цвіль, пил і шорстких поверхонь дуже чутливі. Вони повинні бути захищені від підвищеного стресу, особливо якщо вони, незважаючи на лікування фарб, лаків і гелів виглядати красиво. Тому штучні нігті рекомендується. Вони, як захисний шар гелю або акрилового на натуральний ніготь, тому шкідливі стимули навколишнього середовища, таких як розчинники, фарби і т.д., не буде прямий контакт. Натуральний ніготь можна відновити легко, якщо ... Так, то коли? Коли штучний ніготь був застосований як можна м'якше. Для чого хорошого захисного шару, коли клей, використовуваний нападу натурального нігтя або взагалі не проводити?

У нашому каталозі Ви знайдете високоякісні гелі для грунтування і грунтовки для склеювання. Продукти ніжні на натуральні нігті і ще забезпечити відмінну адгезію. На додаток до вартості для великих пакетів і манікюрний салон професійні нігтів дизайнер-в ми, звичайно ж, навіть у невеликих кількостях, які придатні для використання в домашніх умовах. І тому що він раз у раз не працює (палиця), як слід, ми можемо забезпечити інформаційні листівки для налагодження. Поради та рекомендації для роботи з UV гель та інструкції для ліплення штучні нігті можуть бути знайдені, а також список помилок для пошуку проблеми у застосуванні УФ-гель.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€