Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / American-Line

American-Line

1-фазний гель фірми American Line American-Line 1-фазний гель фірми American Line
від 3,95 € *
79,00 € / 100 ml
Макіяжний гель фірми American Line American-Line Макіяжний гель фірми American Line
5,95 € *
39,67 € / 100 ml
American-Line uv gel nails

American-Line uv gel nails , ці прекрасні можливості нігтя конструкції, які не залишають побажання невиконаними. Барвистий, модні, барвисті, з блиском ефект, в металевих або Неон тонна, все можливо. Гелі, з яких американські нігті моделюються, є надійними і після затвердіння в УФ-світлі, дуже міцна. І все так просто з цими нігтями, вони займають багато стресу.

Це не завжди може бути яскравою позбавленою смаку і кричущі - American-Nails-Line uv gel nails лінія також дозволить простому стилі. Якщо ви відчуваєте, швидше пастельних тонах, для чистої елегантності або після мінімалістський дизайн французького манікюру, добре, нехай буде так. Ці вимоги можуть бути з American-Line лінія реалізувати просто. Від'їзд трохи про в нашому каталозі. Ви будете вражені тим, як різноманітні колірної палітри для нігтів американської. Усі гелі УФ-гелі, вони тверднуть повністю. І, звичайно, всі продукти сумісні. Для окремих гелів American-Line скоординовані так, що ви можете використовувати що-небудь трохи від одного виробника.

Що ви можете не знати: дані, використовувані для American-Line відбуваються з полімеру досліджень. Це наука має справу зазвичай не з косметичної продукції, а з вивчення полімерів, т. пластмас, які можуть бути використані через їх хороших якостей у мистецтві та повсякденному житті. Чи знаєте ви, що ваш УФ Гелеві нігті американського також походить з тієї ж лабораторії досліджень, підкладки вашого комп'ютера?


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€