Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Манікюрні типси для нарощення нігтів / Стилет нігті - Стилет поради

Стилет нігті - Стилет поради

Стилет нігті - ефективна нігті з stiletto поради або шаблон

Знаменитості зробити його: cтилет нігті тепер повністю відповідно до тенденції і прикрасити нігті з Надзвичайним нейл-арту. Спеціальні оптики нарощування нігтів, який зроблений з stiletto поради або шаблони, робить відмінні цифра з простий дизайн і гарантує здивований, awesome переглядів. Тому екстравагантної фасонні нігті з нігтів мистецтво елементи з nded Асорті, гелі ефекту або ефекту від УФ лак для нігтів додав, мініатюрні твори мистецтва, які залишаються в пам'яті.

Нарощування нігтів називаються stiletto нігті передньої частини в точці. Ця Рада може бути тонким залежно від запиту або надзвичайно сформований. Для ідеального нігтів служити stiletto цвях поради, які забезпечують форму і застібати нігтів клею на натурального нігтя. Це також можна використовувати спеціальні гострі форми шаблону, який служить як шаблон для художнього нігтів акрилу, скловолокна або гель. У всякому разі, цвях як звичайно шари, матеріалу ярмарку запеклим і прикрашені бажаного нейл-арту. Стилет нігті можуть бути дуже різким і надзвичайно для особливо яскравий дизайн. Для повсякденного стилети більше підходять, а тому, що це легко виконувати всі види діяльності.

Добре доглянуті руки і ретельно підготовлена природні нігті є підставою для красивих stiletto нігтів, який постійно, як штучних нігтів тримати. На першому кроці натурального нігтя подається, шорсткувату з буфера, і у зв'язку з агентом, покриттям так звані грунтовка для стилети як гель моделювання. Тонкого шару грунтовки гель приходить на сушений грунтовка. Базовий шар вилікував під УФ або світлодіодні світло і ліг в основу розвиток нігтів. В залежності від процедури stiletto зроблений на шаблон поради або stiletto і нігтем формується. Для проектування конструкцій доступні як звичайно можливості. Так може бути цвях у французькому стилі, з фантазії нейл-арту, або, як рівнина пофарбовані штучної нігтів з зніміть кольоровий або ефект покриття призначені.

Як інструмент для проектування шпильках, який взяв свою назву від італійського stiletto дуже гострою голкою пістолет, також часто шаблони використовуються. Гнучка stiletto моделювання трафарети може використовуватися з акрилу або гель і розташовані довкола кінчиком пальця. У шаблоні на stiletto формі нігтів, цвях вилікувати, шаблон легко віддаляється. Стилет цвях поради, інший популярний варіант для виробництва мережива нігтів фігури. Вони доступні і наклеєна у відповідний розмір на натурального нігтя нігтів клеєм в різних сортів, з і без візерунки. Потім нігтя оброблятимуться як звичайно.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€