Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Цвях салон обладнання / Цвях таблиць

Цвях таблиць

giovanni desk dm135 білий Цвях таблиць giovanni desk dm135 білий
232,26 € *
стіл 2049 білий Цвях таблиць стіл 2049 білий
506,12 € *
Kosmetiktisch Typ 1031 giovanni Цвях таблиць Kosmetiktisch Typ 1031 giovanni
183,87 € *
Premium Kosmetiktisch 3050d Цвях таблиць Premium Kosmetiktisch 3050d
435,49 € *
Premium Kosmetiktisch 3050a Цвях таблиць Premium Kosmetiktisch 3050a
645,15 € *
Premium Kosmetiktisch 1032 Цвях таблиць Premium Kosmetiktisch 1032
322,57 € *
Стіл 2021 білий Цвях таблиць Стіл 2021 білий
235,48 € *
Цвях таблиці - практичний і найбільш важливих меблі в манікюрний салон
Ніщо в ніготь салон працює без права на робочому місці. Цвях таблиці повинні відповідати вимогам різних, так що він легко не тільки клієнту, а також дизайнер Гвоздь сама ефективно і ергономічно правильно може працювати. На додаток до різних інших обладнання в студію, такі як робочі матеріали та інтер'єру Нейл таблиця є найважливішій меблів. Косметичні таблиці доступні в різних версіях і задоволення обох найвищий дизайн вимог в студії як важливі критерії, що стосуються ергономіка, простору, виділеного і матеріалу.

Цвях таблиці можуть бути зроблені з різних матеріалів. Завжди важливо, що стільницю над різних рідин і речовини, які використовуються в ніготь, є стійкими. Також має бути легко очистити пластини і бути стійкими до механічних пошкоджень. Особливо часто можна знайти робочих поверхонь тому покриттям ДСП або меламін версії. Хорошу роботу поверхні легко чистота та дезінфекції і пропонує простору для рук колодки, УФ-лампи та інші Nailart посуд. Також відображати стенди, лампи для кращих видимості та інше обладнання на стільницю може бути інтегрована в якості важливого аксесуара на робочому місці.

Хороший нігтів таблиці оснащений різних ящиків і відсіки. Таким чином, все обладнання, які необхідні для моделювання та манікюр може бути вкладатися легко і швидко дістатися. В інтегрованих висувні ящики файли, пляма сучки і різних гелі і фарби місце знайти великих контейнерах, такі як наприклад зберігання пляшок з через або лаку в сейфі на сейфів. Особливо, якщо простір обмежений, добре організована манікюр таблиці можна містять все необхідне для професійних нігтів дизайн обладнання. Гладка і стійкі поверхонь у складські приміщення завжди забезпечити чистоту та гігієни. Поверхні легко можна протирати вологою тканиною і навіть стійкі речовини, що використовуються в манікюрний салон і рідин, а також стільницю.

При виборі нігтів таблиці для нігтів мистецтво роботи завжди є також наявний простір до уваги. Столу самі повинні бути розміщені, так що вона не буде відблисків від стельові світильники або вікна. Це ідеальне місце, якщо джерело світла сторона залишити на столі.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€