Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Цвях салон обладнання / Косметика стільці

Косметика стільці

Косметика стільці - комфорт в багатьох варіантах
Найбільш важливою особливістю для клієнтів на косметичні засоби крісло є зручним і досить м'яким сидінням. По можливості налаштування найзручніше положення сидіння може бути встановлений для кожного методу лікування та перебування в студії в розслабленому задоволення. Параметри бути добре, як естетик або нігтів дизайнер, тому що вона може розташування завжди ергономічно один до одного і своїх клієнтів і розслабленої роботи.

Перш за все, відрізняються моделей в настройки та методів їх контролю. Найпростіші, це ручний стілець косметики. Сітка контроль можна настроїти положення спинки і підставку для ніг. Хоча енергоємного і трохи нудним, простій механіці але знайшло своє відображення в за розумною ціною. Ручний моделі підходять, особливо коли, крісла повинні бути скоректовані не часто. Це той випадок, наприклад з манікюр. Таким чином, ці моделі якості первинного обладнання у новостворених манікюрний салон добре підходять.

Гідравлічні краси стільці принести більше комфорту з точки зору можливості коригування. Зазвичай це включає в себе комбіновані коригування механізмів. Хоча елементи вручну або електрично регульовані, робоча висота крісла, за педаллю гідравлічно під контролем. Образотворче мелодію позиції, то часто до цих пір боку повинен бути застосований. Також Ця форма косметичних стілець підходить особливо коли мало повинні бути скориговані.

Косметика стілець виходить з максимальним комфортом. Кілька двигунів, які контролюються за допомогою дистанційного управління, що дозволяє комфортно і безступінчата регулювання окремих частин. В залежності від чи косметика стільці подвійні, потрійні або навіть чотири рази може бути скоригована, прикріплений до відповідну кількість двигунів на стілець і надійно контролює кут нахилу. Наприклад можлива коригування підголівник, спинка, висота і нога частина сидіння. Результат: клієнта або замовника сидить абсолютно комфортно з косметика стілець і може вижити навіть тривалі процедури розслабленого.

Цвях дизайнерів і косметологи, які хочуть, щоб запропонувати повний комфорт своїх клієнтів мобільних можна використовувати мобільний косметика стільці. Крісла легко транспортувати, гнучко регульований і дуже зручно. Також тут користь вважатимуться акупунктури різні функції і можливості.

Важливий момент у косметичні засоби крісло є оббивці. Треба це з одного боку, зручні для клієнтів, з іншого боку, але також легко і гігієнічно чистим. Часто тому поверхні складаються з шкіри або аналогічний матеріал. Простий догляд поверхонь можуть бути вилікувані, поверхневі бруд можуть бути легко видалені вологою ганчіркою.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€