Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Цвях салон обладнання / Косметика лежати

Косметика лежати

Косметика лежати - затишні меблі для клієнтів і косметолог
Літаки багатоцільові дивані повинна задовольняти кожен потребує інший підхід. Хоча він прибув для клієнтів, що особливо зручно лежати, дизайнер нігтів або косметолог потребує відповідної функції працювати ефективно і професійно. Красиво оформлений меблі для нігтів, краса студії можуть бути укомплектовані абсолютно по-різному в залежності від вашого бюджету і вимога.
Базових моделей зазвичай дешевше і можуть бути встановлені вручну або гідравлічно. Регулювання варіанти наприклад надати інші і їх схильності, так і гомілки і стопи частин. Часто використовуються сидіти в різних положеннях і кути також стурбованість параметри, такі як плоска лежачи. Ця позиція є вигідним, особливо для масажу обличчя і тіла. Для настройки багатоцільових дивана задню шматок як частина стопи, як правило, мають важіль, дозволяє вам встановити бажану позицію. Гнучка і добре м'які підлокітники автоматично адаптуватися до вибраного розташування. Робоча висота або висоту сидіння потім гідравлічно контролюється педалі рука або нога.

Пів - або навіть повністю автоматично регульованими косметичних проблем є більш зручним у використанні. Та підставки для ніг і зворотний сидіння схожі зазвичай здійснити такі базові моделі, окремі компоненти допомогою електричного пульта дистанційного керування, який підключено кабель до стільця. Кафедра має двигунів, контрольованих індивідуально і так нескінченно в потрібному положенні сидячи прямостоячий до горизонтальної багатоцільовий дивані. Високоякісні моделі мають так звані блокування коробки. Електрична система може бути заблокована, так що несанкціонованого може більше не налаштувати положення сонця.

Деякі моделі мають бездротові пульта дистанційного керування або масаж має більше функцій, як наприклад єдиного це складаний ноги - особливо для на педикюр практично. Також доступні обертається косметичних проблем. Косметичних проблем з невеликий бази особливо компактні і ідеально підходить для роботи, дані до цих пір велику вагу, так що таблиці є стабільною і безпечною.

Питання гігієни має важливе значення в салон краси та дизайн нігтів. Косметичних проблем оснащені міцним і легко миється оббивні. Поверхні можна відновити за допомогою відповідних дезинфікуючим спрей або вологою ганчіркою після кожного використання гігієнічно чистим держави.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€