Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів
Vylet-Nails Premium лак для нігтів Ультрафіолетовий неонові блиск - кричущі цвяхи в неонові

Детальна інформація
+

Тонка в'язкості гель-лак комбіновані неонові і блиск в унікальну комбінацію. З Vylet-Nails Premium лак для нігтів Ультрафіолетовий неонові блиск бути природним також нарощування нігтів до віч видовище. Тривалий термін, а також інтенсивність перманентні кольорові є забезпеченим за спеціальні текстури і лікування під УФ світла.

З Vylet-Nails Premium УФ неонові блиск незвичайний і тривалий диза зробити лак для нігтів, є дещо шорсткувату поверхню нігтя з буфера, отриманий пил видаляється ретельно пензлем пилу. Грунтовка використовується на основі натурального нігтя і забезпечує оптимальну адгезію бази пальто. Шар поту, отримані в ході лікування залишається на цвях. Неон блиск гель лак потім застосовуються пензлем в тонкий шар і загартовані під Ультрафіолетового випромінювання в 120 секунд. Ще один шар можуть бути застосовані і вилікувані на більш високу інтенсивність кольору. Деякі властивості цього нові високотехнологічні УФ нігтів лаком - базовий пальто, колір, верхній шар - все-в-одному рідина з нашими УФ гель лаку неонові блиск!

-Ні зчеплення і блиску шар більш необхідним
-висока-блиск для губ непрозорими кольорами
-Лікування під УФ та Світлодіодний світло
-без потовиділення шар
-Дуже просте додаток, як лак для нігтів і легко усунути
-Знімний, тонкі в'язких і непрозорою гель. Може використовуватися як постійного лак для нігтів
-немає shake і розмішати
-100% відповідальність на всіх моделювання систем, таких як гель, акрил і скловолокна нігтів
-до 4 тижнів topsheet зчеплення на ваші нігті!

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний