Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів
NAIL-EON УФ лаку шовку - атласна і міцний нігтів

Детальна інформація
+

Шовковистою блискучі нігті підходять для щоденного використання, а також як на вечір. NAIL-EON лак для нігтів Ультрафіолетовий шовк можуть бути застосовані як звичайні манікюр. Результаті твердіння УФ-світлом, цей продукт містить високу міцність і довговічність.

Лак для нігтів Ультрафіолетовий NAIL-EON є шовк для природного нігтів, що застосовуються як для нарощування нігтів, зроблені з акрилу або гелю. Базовий шар повинні бути вставлені в натурального нігтя як базовий шар, який зберіг результаті твердіння пітливість шару на поверхню нігтя. У всякому разі, грунтовка для надійного зчеплення не потрібно. Після підготовки нігтів, NAIL-EON ув-застосовується лак для нігтів шовк в потрібний відтінок і вилікувати ультрафіолетовим світлом. Відзначити, що товщина шару повинен бути тонкі, як можна домогтися на повне одужання. Пітливість шар видаляється, шовковиста кольорові нігті можуть тепер подальшої обробки різними способами. Або верхній шар як герметика застосовано негайно, або ж нейл-арту можна застосовувати перед.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний