Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак
Лак для нігтів NAIL-EON STRAIGHT - гель-лак для природного нігтів

Детальна інформація
+

Лак для нігтів NAIL-EON STRAIGHT peel off і смугу фарба властивості. Аргумент просто грунтовка бази пальто і, то ви можете видалити тільки нашими гель лаками через кілька днів нігтів.

Багато хто з них вже в ході діяльності виробника року нові продукти від нас на ринку поставляються з наші гості хіт зразок бомби. Застосунок особливо легко, як гель безпосередньо з зручний і практичний Пляшки можуть використовуватися і застосовуватися. Гель пальто також LED, світло лікування лаку для нігтів УФ-лак, Gelish-гель. Гель-лак або Лак для нігтів, як на Щоб використовувати звичайні лаку для нігтів, кілька препаратів має бути зроблено. По-перше, нігті з буфером повинні бути матове перед нігті потім бути очищені з чистого і грунтовка як зв'язок агента буде застосовано. Після того, як вона є сушити на повітрі, грунтовки є нашими гель-лак Спеціальний бази пальто, застосовані до нігті з змінює колір і Захищає залишків фарбою. Світло є 2 хвилин під UV бази пальто вилікувати. Потовиділення шар не видаляється, нігті, але в Покриттям кольору гель наноситься безпосередньо ще мокрій бази пальто. На Нігті опромінених знову протягом 2 хвилин Ультрафіолетового випромінювання і кольоровий гель вилікувати. Якщо результати особливо багатим і інтенсивним кольором повинно бути, доцільно застосовувати двох шарів фарби. Якщо ви знаходитесь на Буде працювати на мотив або нігтів мистецтво обов'язковим у пофарбовано! зробити як верхній шар гель пальто застосовується наступне. LED! Після замовлення у верхній пальто нігті перед Подряпин, захищає і забезпечує ідеальний Готово, пітливість шару Буде видалено. Спробуйте цей новий вид гель метод і ви побачите, як додаток є дуже легко. Він твердне 120 секунд у звичайному UV легкі пристрої і в 30-60 секунд у LED light лікування одиниць.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.4471

Огляд

5
243
4
179
3
26
2
7
1
2

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний